I Komunia Święta w Milton Keynes

I Komunia Święta – Milton Keynes I Komunia Święta odbędzie się w sobotę 17 października 2020

W razie pytań proszę pisać lub dzwonić na komórkę parafialną poza godzinami Mszy Św.

Zapisy do I Komunii Świętej: wypełnieniu Formularz zgłoszeniowy można składać po Mszach Św. w tygodniu u duszpasterza wraz z aktem chrztu (kopia)

SPOTKANIE KATECHETYCZNE DLA DZIECI I RODZICÓW:

21 PAŹDZIERNIKA DLA DUNSTABLE:
– I Grupa (nazwiska od A do M) godz. 17:00
– II Grupa (nazwiska od N do Ż) godz. 17:30

22 PAŹDZIERNIKA DLA MILTON KEYNES godz. 17:30

Na katechezę przed pierwszą komunią zapisujemy dzieci, które ukończyły 8 rok życia.

Należy pobrać Formularz Zgłoszeniowy, wypełnić drukowanymi literami, i dostarczyć do rąk własnych Duszpasterza wraz z Aktem Chrztu dziecka (oryginał oraz kopia). Aktu Chrztu nie muszą dostarczać rodzice, których dzieci były chrzczone w naszej parafii.

Przygotowanie do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej odbywa się w ramach katechizacji w kościele w Dunstable i Milton Keynes. Rozpoczęcie katechizacji rodziców i dzieci pierwszokomunijnych rozpoczyna się na początku września.

Terminy katechez:

•  SPOTKANIE KATECHETYCZNE DLA DZIECI I RODZICÓW 14 PAŹDZIERNIKA DLA DUNSTABLE
  • I SPOTKANIE KATECHETYCZNE DLA DZIECI I RODZICÓW 15 PAŹDZIERNIKA DLA MILTON KEYNES

Obecność na katechezie jest obowiązkowa dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców. Potwierdzenie uczestnictwa w katechezach oraz niedzielnej Mszy Świętej jest umieszczane w książeczce.

Obowiązkiem rodziców i dzieci pierwszokomunijnych jest uczestnictwo w cotygodniowej niedzielnej Mszy Świętej oraz nabożeństwach roku liturgicznego (Różańcowe w październiku, Roraty w Adwencie, Droga Krzyżowa w Wielkim Poście).