1. I SOBOTA MIESIĄCA ORAZ I CZWARTEK, I PIĄTEK – odwiedziny chorych objętych stałą comiesięczną posługą sakramentalną.
2. NOCNE CZUWANIE PRZED CHRYSTUSEM EUCHARYSTYCZNYM – Z PIĄTKU po Mszy Świętej wieczornej do Mszy Świętej o godz. 9:00 w I SOBOTĘ MIESIĄCA (wejście od zakrystii). INT. POWOŁAŃ KAPŁAŃSKICH I ZAKONNYCH
3. ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH – WSZYSTKICH RÓŻ – w każdą I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 9:00
4. KONFERENCJA PRZEDCHCIELNA – 01.02.20 (SOBOTA) po Mszy Świętej wieczornej o godz. 17:00. Następna okazja do odbycia nauk przedchrzcielnych 07.03.2020.
5. NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE – 29 luty od 9:00 do 13:00 oraz 01 marca od 12:00 do 15:00
6. Nupturienci pragnący zawrzeć sakramentalny związek małżeński powinni co najmniej 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu skontaktować się z duszpasterzem w celu rozpoczęcia procedur związanych ze spisaniem protokołu kanonicznego badania narzeczonych.
7. SAKRAMENT CHRZTU – Zgłoszenia dzieci do chrztu – co najmniej miesiąc przed planowanym terminem chrztu. Sakrament chrztu udzielany jest w naszej Parafii w II lub IV niedziele miesiąca (poza okresami uroczystości). NAUKI PRZEDCHRZCIELNE – obowiązują Rodziców i Rodziców chrzestnych. W naszej Parafii katechezy przedchrzcielne odbywają się w I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 17:00 w DUNSTABLE.
8. Zachęcamy do składania ofiar na tacę przez koperty GIFT AID. Każdy, kto płaci podatki w tym kraju może to uczynić. Wcześniej należy podpisać deklarację Gift Aid, która jest dostępna w zakrystii. Od każdej ofiary państwo zwraca parafii 25% sumy przekazanej na tacę w kopertach Gift Aid. Mamy wydrukowane nowe koperty Gift Aid, są one dostępne z tyłu kościoła oraz w zakrystii. Dziękujemy tym, którzy już składają ofiary poprzez Gift Aid.
9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża, Różańca.
10. LISTA PARAFIAN –Lokalne Polskie Misje Katolickie w Anglii i Walii nie są parafiami terytorialnymi tylko personalnymi. By do takiej Wspólnoty należeć trzeba się formalnie zapisać na Listę Parafian. Jest to ważne z wielu powodów. A najważniejsze to chociażby te związane z załatwianiem wszelkich formalności przedślubnych, wystawianiem referencji do szkół katolickich, wydawaniem zaświadczeń dla rodziców chrzestnych, itp.
11. DRUGA TACA – Zbiórka przeznaczona na potrzeby Funduszu Remontowego Naszej Parafii (druga taca) odbędzie się 25,26.01.2020. Podczas Mszy Świętych.
12. ROCZNE RODZINNE WPŁATY NA FUNDUSZ PARAFIALNY: Basia i Władziu Fryc; Izabela Wojniak; B.M. Huszcza; K. Ciałowicz;
13. DYŻURY SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA: 06.01-11.01-A.Malinowska; 13.01-18.01- A.Grzebyta+R.Dziergas; 20.01-25.01-N.Majkowska; 27.01-01.02-M.A.Czepińscy; 03.02-08.02- E.Solewodzińska; 10.02-15.02-R.Upperton
14. Biuro parafialne! Kancelaria czynna po uprzednim kontakcie telefonicznym (01582 662807) lub e- mailowym (parafiadunstable@gmail.com; LUB PO KAŻDEJ MSZY ŚWIĘTEJ W TYGODNIU. W NIEDZIELE oraz Uroczystości KANCELARIA NIECZYNNA – po niedzielnych Mszach Świętych przyjmowane są tylko intencje Mszy Świętej oraz odbierane zaświadczenia.

Drogim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia w promieniach Bożej łaskawości wraz z modlitwą.