1. AMBASADA – Rejestracja w UK dla Polaków. Szczegóły na stronie Ambasady.
  2. SZKOŁA KATOLICKA ANGIELSKA – prosimy o zgłoszenie się wszystkich tych, których dzieci będą zapisywane do szkół katolickich o poinformowaniu o złożeniu referencji do szkół ze wskazaniem naszej Parafii.
  3. I SOBOTA MIESIĄCA ORAZ I CZWARTEK, I PIĄTEK – odwiedziny chorych objętych stałą co miesięczną posługą sakramentalną.
  4. BIERZMOWANIE NIE ODBĘDZIE SIĘ – W ROKU 2019/20; będzie odbywało się co dwa lata.
  5. NOCNE CZUWANIE PRZED CHRYSTUSEM EUCHARYSTYCZNYM – z I PIĄTKU po Mszy Świętej wieczornej do Mszy Świętej o godz. 9:00 w I SOBOTĘ MIESIĄCA (wejście od zakrystii). SPOWIEDŹ ŚWIĘTA DO 22:00
  6. ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH – WSZYSTKICH RÓŻ – w każdą I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 9:00
  7. KONFERENCJA PRZEDCHCIELNA – 02.11.2019 (SOBOTA) po Mszy Świętej wieczornej o godz. 17:00. Następna okazja do odbycia nauk przedchrzcielnych 07.12.2019
  8. Polska Szkoła sobotnia poszukuje wolontariuszy nauczycieli i asystentów. Informacje i zgłoszenia polskaszkolaluton@yahoo.co.uk, tel: 07948103594, www.polskaszkolaluton.org.uk.
  9. Nupturienci pragnący zawrzeć sakramentalny związek małżeński powinni co najmniej 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu skontaktować się z duszpasterzem w celu rozpoczęcia procedur związanych ze spisaniem protokołu kanonicznego badania narzeczonych.
  10. SAKRAMENT CHRZTU – Zgłoszenia dzieci do chrztu – co najmniej miesiąc przed planowanym terminem chrztu. Sakrament chrztu udzielany jest w naszej Parafii w II lub IV niedziele miesiąca (poza okresami uroczystości). NAUKI PRZEDCHRZCIELNE – obowiązują Rodziców i Rodziców chrzestnych. W naszej Parafii katechezy przedchrzcielne odbywają się w I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 17:00 w DUNSTABLE.
  11. Zachęcamy do składania ofiar na tacę przez koperty GIFT AID. Każdy, kto płaci podatki w tym kraju może to uczynić. Wcześniej należy podpisać deklarację Gift Aid, która jest dostępna w zakrystii. Od każdej ofiary państwo zwraca parafii 25% sumy przekazanej na tacę w kopertach Gift Aid. Mamy wydrukowane nowe koperty Gift Aid, są one dostępne z tyłu kościoła oraz w zakrystii. Dziękujemy tym, którzy już składają ofiary poprzez Gift Aid.
  12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża, Różańca.
  13. LISTA PARAFIAN –Lokalne Polskie Misje Katolickie w Anglii i Walii nie są parafiami terytorialnymi tylko personalnymi. By do takiej Wspólnoty należeć trzeba się formalnie zapisać na Listę Parafian. Jest to ważne z wielu powodów. A najważniejsze to chociażby te związane z załatwianiem wszelkich formalności przedślubnych, wystawianiem referencji do szkół katolickich, wydawaniem zaświadczeń dla rodziców chrzestnych, itp.
  14. DRUGA TACA – 16, 17.11.2019 – IPAK ; Zbiórka przeznaczona na potrzeby Funduszu Remontowego Naszej Parafii – 26, 27.10.2019;
  15. ROCZNE RODZINNE WPŁATY NA FUNDUSZ PARAFIALNY:
  16. DYŻURY SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA: 28.10-02.11 – R.Upperton; 04.11-09.11 – B.Stryczula; 11.11-16.11 – p.Joanna; 18.11-23.11 – p.J.Wais; 25.11-30.11 – p.Hładczuk, Worowiec
  17. Biuro parafialne! Kancelaria czynna po uprzednim kontakcie telefonicznym (01582 662807) lub e-mailowym (parafiadunstable@gmail.com; lub po każdej Mszy Św. w tygodniu. W NIEDZIELE oraz Uroczystości KANCELARIA NIECZYNNA – po niedzielnych Mszach Świętych przyjmowane są tylko intencjeMszy Świętej oraz odbierane zaświadczenia.
  18. Drogim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia w promieniach Bożej łaskawości wraz z modlitwą.