1. Adoracja Najświętszego Sakramentu – pół godziny przed każdą Mszą Świętą poranną i wieczorną w tygodniu.
  2. We wtorki NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ
  3. KANDYDACI NA MINISTRANTÓW – chętni kandydaci na ministrantów proszeni są o kontakt z księdzem Krzysztofem po Mszach Świętych.
  4. Msze Święte ONLINE – w lipcu i sierpniu – niedziela o godzinie 11:30
  5. ODWOŁANE I ZMIANY GODZIN ODPRAWIANYCH MSZY ŚWIĘTYCH: Lipiec oraz Sierpień
    ODWOŁANA w piątek w Dunstable o godzinie 10:00;
    – ODWOŁANA w sobotę w Milton Keynes o godzinie 19:00;
    – ODWOŁANA w niedziele w Dunstable o godzinie 10:00;
    – ODWOŁANA w niedziele w Luton o godzinie 19:00;
    – ZMIANA GODZINY w sobotę w Dunstable z 17:00 na 19:00;
  6. Aplikacje do I Komunii Świętej na 2022 do pobrania po Mszy Świętej.
  7. SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA. Nupturienci pragnący zawrzeć sakramentalny związek małżeński powinni co najmniej 6 miesięcy przed datą ślubu skontaktować się z duszpasterzem, w celu rozpoczęcia procedur związanych ze spisaniem protokołu kanonicznego badania narzeczonych.
  8. SKŁADANIE OFIAR. Parafia Polska utrzymuje się teraz wyłącznie z ofiar przelewanych na konto (dane do przelewu na stronie parafialnej). Za każdy dar serca niech dobry Bóg wynagrodzi.
  9. OFIARY GIFT AID. Zachęcamy do składania ofiar na tacę przez koperty GIFT AID. Każdy, kto płaci podatki w tym kraju może to uczynić. Wcześniej należy podpisać deklarację Gift Aid, która jest dostępna w zakrystii. Państwo zwraca parafii 25% sumy przekazanej na tacę w kopertach Gift Aid. Koperty Gift Aid, są dostępne z tyłu kościoła oraz w zakrystii. Dziękujemy tym, którzy już składają ofiary poprzez Gift Aid.
  10. II składka na: 27.06.2021 – Świętopietrze; 12.09. – Fundacja im. Ks. Józefa Kard. Glempa; 26.09. Polska Misja Katolicka; 10.10. – Dzieło Nowego Tysiąclecia; 31.10. – Papieskie Dzieło Misyjne; 21.11. – Instytut Polskiej Akcji Katolickiej; 05.12. Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  11. LISTA PARAFIAN. Lokalne Polskie Misje Katolickie w Anglii i Walii nie są parafiami terytorialnymi tylko personalnymi. By do takiej Wspólnoty należeć trzeba się formalnie zapisać na Listę Parafian. Jest to ważne z wielu powodów, między innymi ze względu na załatwienie wszelkich formalności przedślubnych, wystawianie referencji do szkół katolickich, wydawanie zaświadczeń dla rodziców chrzestnych, itp.
  12. BIURO PARAFIALNE. Kancelaria czynna po uprzednim kontakcie telefonicznym (01582 662807) lub e-mailowym (parafiadunstable@gmail.com); lub po każdej Mszy Świętej w tygodniuW niedziele oraz uroczystości kancelaria nieczynna. Po niedzielnych Mszach Świętych przyjmowane są tylko intencje Mszy Świętej oraz odbierane zaświadczeń.
  13. Drogim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia w promieniach Bożej łaskawości wraz z modlitwą.