1. W tym tygodniu – I Piątek i I Sobota Miesiąca
  2. W I Sobotę Miesiąca – Msza Święta o godz. 9:00
  3. Z I Piątku Na I Sobotę Miesiąca – Adoracja nocna. W I Piątek Miesiąca Spowiedź Święta do 22:00 a w I Sobotę od 7:00 do Mszy Świętej o godzinie 9:00
  4. Pielgrzymka do Sanktuarium w Walsingham – organizowana przez Polską Misję Katolicką – 9 października 2021 roku. Szczegóły na stronie parafialnej.
  5. I KOMUNIA ŚWIĘTA.   Ostateczny termin składania aplikacji UPŁYNĄŁ w poniedziałek 20 września 2021
    Katecheza –
    Dunstable sobotagodzina 14:30;
    Katecheza – Milton Keynesczwartek – godzina 17:45;
  6. ZBIÓRKA MINISTRANTÓW w niedzielę – 17 października 2021
    Milton Keynes – 15:00
    Dunstable – 17:00
  7. KANDYDACI NA MINISTRANTÓW – chętni kandydaci na ministrantów proszeni są o kontakt z księdzem Krzysztofem po Mszach Świętych.
  8. Katecheza Biblijna w środę – 06/10/2021 – po Mszy Świętej wieczornej (raz w miesiącu).
  9. Nauki przedmałżeńskie – dwu dniowe spotkanie 16 i 23 października 2021 od godz. 9:00 – 13:00, w Kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Dunstable
  10. Szkoła PolskaW związku z powrotem do zajęć stacjonarnych we wrześniu, Polska Szkoła w Luton i Dunstable poszukuje pracowników na stanowiskach Nauczyciela, Asystenta, pracownika Administracji oraz Bibliotekarza.  Szkoła z wielką radością podejmie współpracę z osobami, które lubią i potrafią pracować z dziećmi, odznaczają się radością, uśmiechem i pragną wspólnie tworzyć szkolną społeczność. Dalsze szczegóły oraz formularz znajdują się na stronie internetowej Polskiej Szkoły w Luton i Dunstable.  Marian Biskupski.
  11. Adoracja Najświętszego Sakramentu – pół godziny przed każdą Mszą Świętą poranną i wieczorną w tygodniu.
  12. Nauki przedchrzcielne – w każdą I Sobotę Miesiąca po Mszy Świętej wieczornej w Dunstable oraz Milton Keynes
  13. We wtorki – NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ
  14. MSZE ŚWIĘTE ONLINE. W każdą niedzielę Msza Św. o godzinie 11:30 jest transmitowana.
  15. SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA. Nupturienci pragnący zawrzeć sakramentalny związek małżeński powinni co najmniej 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu skontaktować się z duszpasterzem, w celu rozpoczęcia procedur związanych ze spisaniem protokołu kanonicznego badania narzeczonych.
  16. SKŁADANIE OFIAR. Parafia Polska utrzymuje się teraz wyłącznie z ofiar przelewanych na konto (dane do przelewu na stronie parafialnej). Za każdy dar serca niech dobry Bóg wynagrodzi
  17. OFIARY GIFT AID. Zachęcamy do składania ofiar na tacę przez koperty GIFT AID. Każdy, kto płaci podatki w tym kraju może to uczynić. Wcześniej należy podpisać deklarację Gift Aid, która jest dostępna w zakrystii. Państwo zwraca parafii 25% sumy przekazanej na tacę w kopertach Gift Aid. Koperty Gift Aid, są dostępne z tyłu kościoła oraz w zakrystii. Dziękujemy tym, którzy już składają ofiary poprzez Gift Aid.
  18. II składka na: 10.10. – Dzieło Nowego Tysiąclecia; 31.10. – Papieskie Dzieło Misyjne; 21.11. – Instytut Polskiej Akcji Katolickiej; 05.12. Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  19. LISTA PARAFIAN. Lokalne Polskie Misje Katolickie w Anglii i Walii nie są parafiami terytorialnymi tylko personalnymi. By do takiej Wspólnoty należeć trzeba się formalnie zapisać na Listę Parafian. Jest to ważne z wielu powodów, między innymi ze względu na załatwienie wszelkich formalności przedślubnych, wystawianie referencji do szkół katolickich, wydawanie zaświadczeń dla rodziców chrzestnych, itp.
  20. BIURO PARAFIALNE.  Kancelaria czynna po uprzednim kontakcie telefonicznym (01582 662807) lub e-mailowym (parafiadunstable@gmail.com) lub po każdej Mszy Świętej w tygodniu.
  21. Drogim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia w promieniach Bożej łaskawości wraz z modlitwą.

W Niedziele oraz uroczystości kancelaria nieczynna.
Po niedzielnych Mszach Świętych przyjmowane są tylko intencje Mszy Świętej oraz odbierane zaświadczeń