Od 20 Kwietnia – NABOŻEŃSTWA W RAMACH KATECHEZ DO:

I KOMUNII ŚWIĘTEJ – ROZPOCZYNAMY JAK ZAWSZE KRÓTKIM NABOŻEŃSTWEM
MILTON KEYNES – czwartki od 17:30 – 18:15 (22, 29 kwietnia); (06,  13 maja)
DUNSTABLE – soboty od 14:00 – 14:40 oraz od 15:00 DO 15:40 (24 kwietnia); (01, 08,  15 maja)

BIERZMOWANI – ROZPOCZYNAMY JAK ZAWSZE KRÓTKIM NABOŻEŃSTWEM
DUNSTABLE – wtorek – od 18:30 – 19:15 (20, 27 kwietnia)
MILTON KEYNES – od 17:30 do 18:15 (22, 29 kwietnia)

NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE
– 1 KATECHEZA – 08 maja od 9:30 do 13:00
–2 KATECHEZA – 15 maja od 9:30 do 13:00

1)  Nabożeństwa majowe 15 minut przed Mszą Świętą w tygodniu.
2)  Adoracja Najświętszego Sakramentu – pół godziny przed każdą Mszą Świętą poranną i wieczorną w tygodniu.
3)  We wtorki NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ
4)  KANDYDACI NA MINISTRANTÓW – chętni kandydaci na ministrantów proszeni są o kontakt po z księdzem Krzysztofem po Mszach Świętych.
5)  Msze Święte – ONLINE – w tygodniu o 19:00 oraz w niedziele o godzinie 11:30 i 19:00
6) SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA. Nupturienci pragnący zawrzeć sakramentalny związek małżeński powinni co najmniej 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu skontaktować się z duszpasterzem, w celu rozpoczęcia procedur związanych ze spisaniem protokołu kanonicznego badania narzeczonych.
7)  SKŁADANIE OFIAR. Parafia Polska utrzymuje się teraz wyłącznie z ofiar przelewanych na konto (dane do przelewu na stronie parafialnej). Za każdy dar serca niech dobry Bóg wynagrodzi.
8)  OFIARY GIFT AID. Zachęcamy do składania ofiar na tacę przez koperty GIFT AID. Każdy, kto płaci podatki w tym kraju może to uczynić. Wcześniej należy podpisać deklarację Gift Aid, która jest dostępna w zakrystii. Państwo zwraca parafii 25% sumy przekazanej na tacę w kopertach Gift Aid. Koperty Gift Aid, są dostępne z tyłu kościoła oraz w zakrystii. Dziękujemy tym, którzy już składają ofiary poprzez Gift Aid.
9)  LISTA PARAFIAN. Lokalne Polskie Misje Katolickie w Anglii i Walii nie są parafiami terytorialnymi tylkopersonalnymi. Bydotakiej Wspólnoty należeć trzeba się formalnie zapisać naListę Parafian. Jest to ważne z wielu powodów, między innymi ze względu na załatwienie wszelkich formalności przedślubnych, wystawianie referencji do szkół katolickich, wydawanie zaświadczeń dla rodziców chrzestnych, itp.
10)  BIURO PARAFIALNE. Kancelaria czynna po uprzednim kontakcie telefonicznym (01582 662807) lub e- mailowym (parafiadunstable@gmail.com); lub po każdej Mszy Świętej w tygodniu. W niedziele oraz uroczystości kancelaria nieczynna. Po niedzielnych Mszach Świętych przyjmowane są tylko intencje Mszy Świętej oraz odbierane zaświadczeń.
11) Drogim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia w promieniach Bożej łaskawości wraz z modlitwą.