MSZA ŚWIĘTA W DUNSTABLE

MSZA ŚWIĘTA W MILTON KEYNES
czwartek 19:00, sobota 19:00
Niedziela 14:00

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich wiernych, w związku z obowiązującymi ograniczeniami liczby osób przebywających w kościele, uruchomiliśmy system rezerwacji miejsc.

Rezerwacji można dokonać
 tutaj <

Należy wybrać konkretny dzień i godzinę, rezerwując miejsce dla pojedynczej osoby lub jednej rodziny.
Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na podany adres email.

ZASADY UCZESTNICTWA WE MSZY ŚW.
W CZASIE COVID-19

1. Rezerwacja miejsc przez parafialną stronę internetową.
2. Od dnia 8 sierpnia, do odwołania, w czasie pobytu w kościele obowiązuje tak jak w każdym miejscu zamkniętym (publicznym) zakrycie ust i nosa.
3. Przyjmowanie Pana Jezusa w Komunii Świętej tylko i wyłącznie na dłoń lub duchowo (decyzja Biskupa miejsca)
4. Nie ma indywidualnego błogosławieństwo dzieci i dorosłych podczas Komunii Św.
5. Konieczność dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z kościoła oraz stosowanie się do wszystkich zaleceń stewardów.
6. Troska o siebie i innych poprzez zachowanie dystansu społecznego (2 metry).
7. Ze względu na dystans społeczny i nasze bezpieczeństwo nie będzie zbierana tradycyjna taca podczas Mszy Św. po kazaniu. Ofiarę/dar swój prosimy składać po Mszy Św. przy wychodzeniu z kościoła do przygotowanych skrzynek. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność!
8. Toalety przy kościele są nieczynne.

W czasie ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU MOŻNA UZYSKAĆ ODPUST ZUPEŁNY ZA ODMÓWIENIE KORONKI DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA