Witamy serdecznie i zapraszamy do Polskiego Klubu Parafialnego będącego organizacją działająca przy Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Luton/Dunstable.

Jako główny cel Klub Polski stawia sobie zadanie zrzeszania społeczności polskiej mieszkającej w jego okolicach, niezależnie od wieku, płci, czy zainteresowań.

W naszym Klubie można bardzo miło spędzić czas w towarzystwie życzliwych i otwartych ludzi. Klub prowadzi sprzedaż napojów alkoholowych, kawy, herbaty, soków jak i snacków – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W przyszłości jednak planujemy rozszerzenie asortymentu w zależności od zapotrzebowania.

Co takiego dzieje się w Klubie?

• zabawy taneczne oraz disco przy dźwiękach polskiej muzyki
  • turnieje sportowe, takie jak tenis stołowy, bilard, piłkarzyki czy darts
  • Strefa Kibica, by zawsze wiernie wspierać drużynę Biało – Czerwonych
  • polska telewizja
  • w przyszłości planowane są inne atrakcje, jak karaoke czy Zumba
  • członkowie klubu mają możliwość organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych

Godziny otwarcia Klubu to:

• Piątek 19.00 – 24.00
  • Niedziela 12.00 – 14.00

Wszelkie pytania, wątpliwości czy też informacje na temat wolnych terminów rezerwacji Klubu uzyskać można pod nr telefonu 07593 004239.

Serdecznie zapraszamy do szeregu naszych członków oraz korzystania z naszej oferty. Gwarantujemy miłą, rodzinną atmosferę, profesjonalną obsługę oraz wiele atrakcji.