Jako rodzice chcielibyśmy pomóc dzieciom po pierwszej Komunii świętej wzrastać w wierze, wytrwać w praktykach religijnych, towarzyszyć im w budowaniu dobrych relacji z Bogiem i Kościołem, dlatego chcemy założyć w naszej parafii wspólnotę oazy dzieci Bożych.

Zapraszamy dzieci po Pierwszej Komunii Świętej do 18 lat.

Spotkania będą odbywały się w Dunstable w soboty 14.30-15.30 oraz w Milton Keynes w czwartki 18.15-19.00, po czym zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu i wspólnej Mszy Świętej.

Zajęcia będą prowadzone według konspektow Ks. Blachnickiego. Na pierwsze spotkanie zapraszamy również rodziców, aby zapoznali się z programem. Dzieci będą miały swoje notesy pracy.

Na spotkaniach będziemy rozmawiać o Bogu, dzielić się naszym doświadczeniem wiary, pokazywać jak się modlić, czytać Pismo Święte, cieszyć się wspólnotą modlitewną, ale też zwyczajnie bawić się i chwalić Boga we wspólnocie. Chcielibyśmy przeprowadzić nasze dzieci przez czas dorastania, aby Sakrament Bierzmowania był dla nich prawdziwie głębokim przeżyciem i kolejnym stopniem w rozwoju prawdziwej, żywej wiary.