Najbliższe transmisje na żywo z Liturgii sprawowanej w naszej świątyni:

Zachęcamy do wspólnego trwania na modlitwie i przyjęcia duchowej Komunii Świętej.

W czasie ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU MOŻNA UZYSKAĆ
ODPUST ZUPEŁNY ZA ODMÓWIENIE KORONKI DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

ogłoszenia

Msza Święta bez udziału wiernych będzie odprawiana codziennie, zarówno w dni powszednie, jak i w Niedziele.

Obowiązek uczestnictwa w Eucharystii na czas epidemii jest zniesiony, zachęcamy jednak aby łączyć się duchowo, trwać na modlitwie w domach i uczestniczyć w nabożeństwach poprzez transmisje online.

Namaszczenie chorych i Komunię Świętą (jako wiatyk) udzielamy osobom poważnie chorym. Nie możemy odwiedzać osób przebywających w kwarantannie.

Przygotowania do sakramentów: Chrztu, Pierwszej Komunii, Bierzmowania oraz ich udzielanie zostały zawieszone do odwołania.

Komunikat w sprawie Spowiedzi Świętej

Stolica Apostolska wydała dokument w sprawie Spowiedzi Świętej:

W związku z nadzwyczajną sytuacją pandemii, jeśli osoba wzbudzi doskonały akt żalu (tak jak w godzinę śmierci i tak jak potrafi), może uzyskać łaskę uświęcającą i w czasie uczestniczenia we Mszy Świętej przez internet czy telewizję, może przyjąć Komunię Duchową.

Gdy czas pandemii minie, oczywiście trzeba przystąpić do Spowiedzi Świętej.

Serdecznie dziękujemy za troskę o potrzeby materialne naszej parafii.

Ofiary można wpłacać bezpośrednio na konto parafii:

PCM DUNSTABLE
Sort Code: 30-94-57
Account number: 00618396
Reference: donation lub gift aid donation dla płacących podatek