Najbliższa transmisja na żywo z Liturgii sprawowanej w naszej świątyni:

Zachęcamy do wspólnego trwania na modlitwie i przyjęcia duchowej Komunii Świętej.

W czasie ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU MOŻNA UZYSKAĆ
ODPUST ZUPEŁNY ZA ODMÓWIENIE KORONKI DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

MSZA ŚWIĘTA W DUNSTABLE
poniedziałek 10:00
środa 19:00
piątek 10:00, 19:00
sobota 17:00

08:30, 10:00, 11:30, 17:0019:00

MSZA ŚWIĘTA W MILTON KEYNES
czwartek 19:00, sobota 19:00
Niedziela 14:00

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich wiernych, w związku z obowiązującymi ograniczeniami liczby osób przebywających w kościele, uruchomiliśmy system rezerwacji miejsc.

Rezerwacji można dokonać
 tutaj <

Należy wybrać konkretny dzień i godzinę, rezerwując miejsce dla pojedynczej osoby lub jednej rodziny.
Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na podany adres email.

ZASADY UCZESTNICTWA WE MSZY ŚW.
W CZASIE COVID-19

1. Rezerwacja miejsc przez parafialną stronę internetową.
2. Od dnia 8 sierpnia, do odwołania, w czasie pobytu w kościele obowiązuje tak jak w każdym miejscu zamkniętym (publicznym) zakrycie ust i nosa.
3. Przyjmowanie Pana Jezusa w Komunii Świętej tylko i wyłącznie na dłoń lub duchowo (decyzja Biskupa miejsca)
4. Nie ma indywidualnego błogosławieństwo dzieci i dorosłych podczas Komunii Św.
5. Konieczność dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z kościoła oraz stosowanie się do wszystkich zaleceń stewardów.
6. Troska o siebie i innych poprzez zachowanie dystansu społecznego (2 metry).
7. Ze względu na dystans społeczny i nasze bezpieczeństwo nie będzie zbierana tradycyjna taca podczas Mszy Św. po kazaniu. Ofiarę/dar swój prosimy składać po Mszy Św. przy wychodzeniu z kościoła do przygotowanych skrzynek. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność!
8. Toalety przy kościele są nieczynne.

ogłoszenia

Namaszczenie chorych i Komunię Świętą (jako wiatyk) udzielamy osobom poważnie chorym. Nie możemy odwiedzać osób przebywających w kwarantannie.

Przygotowania do sakramentów: Chrztu, Pierwszej Komunii, Bierzmowania oraz ich udzielanie zostały zawieszone do odwołania.

Komunikat w sprawie Spowiedzi Świętej

Stolica Apostolska wydała dokument w sprawie Spowiedzi Świętej:

W związku z nadzwyczajną sytuacją pandemii, jeśli osoba wzbudzi doskonały akt żalu (tak jak w godzinę śmierci i tak jak potrafi), może uzyskać łaskę uświęcającą i w czasie uczestniczenia we Mszy Świętej przez internet czy telewizję, może przyjąć Komunię Duchową.

Gdy czas pandemii minie, oczywiście trzeba przystąpić do Spowiedzi Świętej.

Serdecznie dziękujemy za troskę o potrzeby materialne naszej parafii.

Ofiary można wpłacać bezpośrednio na konto parafii:

PCM DUNSTABLE
Sort Code: 30-94-57
Account number: 00618396
Reference: donation lub gift aid donation dla płacących podatek