SPOTKANIE
RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH
sobota – 04.05.2024 –

po Mszy Świętej porannej o godz. 08:00

Przy naszej parafii działa już 28 Róż Różańcowych. Informujemy że są jeszcze wolne miejsca w róży rodziców za dziecimężów za żony, za dusze czyśćcowe oraz o powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy do przyłączenia się do tej formy wspólnego Różańca, by w Duchu Jedności wraz z Niepokalaną wypraszać potrzebne łaski.

Róża Różańcowa to wyjątkowa wspólnota osób, które codziennie odmawiają Tajemnice Różańca. Każda osoba w róży dostaje przydzieloną jedną tajemnicę do odmawiania przez miesiąc indywidualnie – w ten sposób 20 osób w róży tworzy codziennie cały różaniec – na zasadzie więzi duchowej. Zmiana tajemnicy jest co miesiąc, w pierwszą sobotę miesiąca.

Członek Żywego Różańca odmawiając jedną dziesiątkę dziennie dostępuje takich łask jakby odmówił cały różaniec. Dzieje się tak, gdyż jest on we wspólnocie modlitewnej i kolejne osoby z róży dopełniają modlitwę różańcową rozważając pozostałe tajemnice.

Rozważania Różańcowe z wierszami Anny Mirgi-Urbańskiej oraz obrazami Andrzeja Wyskupa – naszymi parafianami: