Gorąco zapraszamy dzieci po Pierwszej Komunii Świętej na spotkania Oazy Dzieci Bożych, oraz młodzież na Oazę Nowej Drogi.

Podczas naszych spotkań nie tylko poznajemy Jezusa i dzielimy się naszym doświadczeniem wiary, ale również uczymy się rozmawiać z Nim i czytać Jego Słowo, jak również zwyczajnie bawimy się i chwalimy Boga we wspólnocie.

Spotkania prowadzone są przez animatorów Ruchu Światło-Życie według konspektów Sługi Bożego Ks. Fr. Blachnickiego, założyciela Ruchu. Jeśli jako rodzice pragniecie, aby Wasze dzieci  wzrastały w wierze i praktykach religijnych, oraz budowały dobre relacje z Bogiem i Kościołem, to serdecznie zapraszamy na spotkania w Dunstable w soboty o godz. 18:00 oraz w Milton Keynes w czwartki o 17:45.

Wierzymy, że obecność we wspólnocie pomoże przeprowadzić dzieci od momentu przyjęcia I Komunii Świętej przez czas dorastania, aby Sakrament Bierzmowania był dla nich prawdziwie głębokim przeżyciem i kolejnym stopniem w rozwoju prawdziwej i żywej wiary. Zapraszamy!

Msza Święta w intencji rodzin wspólnoty Domowego Kościoła oraz Oazy Dzieci Bożych i Oazy Nowej Drogi w każdą czwartą Niedzielę miesiąca, o godz. 11:30.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Księdzem Proboszczem po Mszy Świętej lub mailowo jak niżej:

Kontakt: Swiatlo.Zycie.Dunstable@gmail.com