W sobotę, 2 kwietnia, w godzinach 10:30-14:00 na sali parafialnej w Dunstable, odbędą się WARSZTATY WIELKANOCNE dla dzieci, dorosłych i seniorów. Podczas warsztatów będzie można nauczyć się robić palmę wielkanocną i różne dekoracje świąteczne. Wykonane palmy i ozdoby będą sprzedawane na PARAFIALNYM KIERMASZU WIELKANOCNYM 10 Kwietnia, w Niedzielę Palmową. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na remont kościoła i pomoc poszkodowanym przez wojnę w Ukrainie. 

Udział w WARSZTATACH jest bezpłatny. Prosimy jednakże o wypełnienie formularza zgłoszeniowego by dostarczona była odpowiednia ilość materiałów do palm i dekoracji. Formularz jest dostępny na stronie intenetowej, facebooku oraz w wersji papierowej przy Zakrystii. Podczas WARSZTATÓW serwowana będzie kawa i herbata oraz ciasteczka. Zapewniamy też transport dla seniorów.

*  Local Polish Catholic Missions are part of the Polish Catholic Mission. Information provided on this form, together with all other personal data held about these individuals by the PCM and the LPCM is processed in accordance with the PCM’s and LPCM’s Privacy Notice which is available at parafiadunstable.co.uk or from LPCM Office at 17 Victoria Street, Dunstable, Bedfordshire, LU6 3AZ. This information is required for the purpose of Parish Easter Workshops 2022.