Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty zdobienia zniczy pod hasłem „Światełko Pamięci”. Osobom starszym oferujemy transport. Potrzebujemy wielu chętnych serc i rąk do pracy. Jeśli ktoś ma pistolet na klej to prosimy o przyniesienie. Warsztaty odbędą się 22 października od 15:00-17:00 na sali parafialnej w Dunstable. Część zniczy będzie sprzedawana w ostatnią sobotę miesiąca po każdej Mszy Św. a dochód zostanie przeznaczony na dokończenie parafialnego remontu. Druga część – jako dar parafian, będzie umieszczana we współpracy z kombatantami, na opuszczonych polskich grobach, na cmentarzach w Dunstable, Luton, Marsworth i Milton Keynes. Więcej szczegółów o tym wkrótce. Podczas warsztatów oferujemy słodki poczęstunek i napoje.