PEREGRYNACJA IKONY
MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

Peregrynacja dwóch bliźniaczych Ikon – na obszarze Dunstable oraz Milton Keynes – trwa od Niedzieli 25 sierpnia.

Ikonę przyjmuje się na tydzień. Jej przyjęcie lub przekazanie odbywa się po wieczornej Mszy Św. w każdą środę w Dunstable, a w każdy czwartek w Milton Keynes. Rodzina, która przyjmie obraz otrzymuje też różaniec z Fatimy. Wraz z Ikoną wędruje także broszurka peregrynacyjna z propozycjami modlitw oraz pamiątkowa książka wpisów peregrynacyjnych do uzupełnienia której serdecznie zapraszamy.

Ponadto, zachęcamy do zrobienia zdjęcia-pamiątki obecności Ikony w domu. Z wszystkich tych wpisów i fotografii utworzony pamiątkowy obraz – kolaż na zakończenie peregrynacji.

Zapisy na peregrynację Ikony Matki Bożej Częstochowskiej możliwe są poprzez
formularz online dostępny tutaj

* Local Polish Catholic Missions are part of the Polish Catholic Mission. Information provided on this form, together with all other personal data held about these individuals by the PCM and the LPCM is processed in accordance with the PCM’s and LPCM’s Privacy Notice which is available at parafiadunstable.co.uk or from LPCM Office at 17 Victoria Street, Dunstable, Bedfordshire, LU6 3AZ. This information is required for the purpose of Peregrynacja Ikony Matki Bożej Częstochowskiej.